وسایل رنگی رنگی، به همین سادگی خونتون رو خوشحال کنید!

فضاهای رنگی: داشتن دکوراسیون رنگی در منزل همیشه و همیشه جذابیت های خودش را داشته و برای بسیاری از سلیقه ها بهترین نوع دکوراسیون منزل به حساب می آید. کافی است به رنگ ها اعتماد کنید و از ایجاد تغییرات تازه و برجسته و رنگی رنگی نترسید! در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با دکوراسیون رنگی منزل، بیشتر آشنا کنیم.

اینکه دقیقا چه رنگ هایی را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید طبیعتا نکته بسیار مهمی به حساب می آید. باید به سراغ رنگ هایی بروید که بتوانند حتی در اکسسوری و المان های دکوراسیونی کوچک نیز خودشان را به خوبی نشان دهند. به احساسات و درون خودتان اعتماد کنید و بر اساس آن، رنگ های مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ برای مثال اگر فضایی شاد و پرانرژی می خواهید حتما از رنگ های گرم نیز استفاده نمایید

دکوراسیون رنگارنگ در نشیمن خانه

در دکوراسیون نشیمن استفاده از چیدمانی رنگی و شاد اصلا کار سختی نیست! اولین راهی که پیش پای شما قرار دارد انتخاب مبلمانی رنگی است، اما اگر این امکان برایتان وجود ندارد هم اصلا نگران نباشید. با ایجاد ترکیب رنگ هایی فوق العاده در طرح و چیدمان کوسن های مبلمان خود می توانید به راحتی به آن چیزی که می خواهید برسید. فقط حتما حواستان به ترکیب رنگی آنها باشد!

راه بعدی که در دکوراسیون نشیمن رنگی منزل شما پیش روی شماست انتخاب فرشی با رنگ زیبا و مناسب است. در این حالت نیز می توانید به زیبایی دکوراسیون رنگی منزل خود بیافزایید.


دکوراسیون اتاق کار

دکوراسیون رنگی در اتاق کار

پیشنهادی که برای دکوراسیون اتاق کار رنگی شما داریم استفاده از وسایل جزئی رنگارنگ است. می توانید از اکسسوری های رنگارنگ برای دکوراسیون اتاق کار استفاده نمایید.


دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب رنگارنگ

در دکوراسیون اتاق خوابتان دستتان بازتر است. می توانید لوازم رنگارنگ مناسبی را برای این فضا داشته باشید. پیشنهادی که ما برایتان داریم این است که مانند چیزی که در تصویر مشاهده می کنید از روتختی و یا پرده ای با رنگ های خنثی استفاده کرده و در کنار آنها سایر لوازم و وسایل را رنگی رنگی کنید.


دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه رنگی

برای دکوراسیون آشپزخانه خود از ظروف رنگی شروع کنید! قدم های بعدی را با انتخاب وسایل و گل های رنگارنگ در دکوراسیون آشپزخانه خود بردارید.

برای ایجاد نوعی هیجان و زیبایی به دکوراسیون آشپزخانه خود می توانید مانند این تصویر عمل کنید و رنگ های متنوعی را برای وسایل کوچک و اکسسوری آشپزخانه خود انتخاب کنید.

نوشته های اخیر