انتخاب کاغذ دیواری، بهترین لباس برای دیوار جان!

دیوارنصب کاغذ دیواری همیشه جایگزین خوبی برای نقاشی دیوار یک اتاق به حساب می آید. کاغذ دیواری انواع بسیار متنوعی دارد که برای تمامی سلیقه ها بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود. شما با آشنایی با انواع آنها می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. انتخاب کاغذ دیواری مناسب، تاثیر بسیار زیادی بر روی دکوراسیون خانه و دکوراسیون اتاق شما خواهد داشت.

کاغذ دیواری سلولزی: این نوع کاغذ دیواری ضخامت بیشتری نسبت سایر انواع کاغذ دیواری ها دارد. معمولا از این نوع کاغذ دیواری ها برای دکوراسیون اتاق کار و دفاتر تجاری استفاده می شود.

کاغذ دیواری پارچه ای با بافت کاغذ: این نوع از کاغذ دیواری نیز کیفیت بسیار بالایی دارند و به خوبی می توانند نقص دیوار را پوشش دهند.

ویژگی کاغذ دیواری مرغوب

  •  روکش سطح فوقانی از نوع وینیل بوده و وزن وینیل به کار رفته در آن بین۳۰۰ الی ۴۵۰ گرم در هر متر مربع باشد.
  • قابلیت شست و شوی کامل حتی با مواد شوینده خانگی را داشته باشد.
  • مقاومت بسیار بالا در برابر کشش و گسیختگی را داشته باشد
  •  کاملا ضد آلرژی و هایژنیک است و بو و گردو غبار را به خود جذب نکند.
  •  پس از نصب و اجرا سطحی کاملا بدون درز را ایجاد نماید

طرح‌های مستقیم و صاف مانند طرح‌های راه راه عمودی و افقی که باید در قسمت درزها تنظیم شوند و طرح‌های منحنی شکل نیز مانند طرح‌های گلدار و هندسی هستند که باز هم باید در قسمت درزها تنظیم شوند. این تنظیمات در قسمت درزها به طوری که دنباله طرح‌ها از ردیفی به ردیف دیگر رعایت شود، نیاز به متراژ بیشتری کاغذ دیواری دارد که در این زمینه و اینکه طرح انتخابی شما به چه مقدار متراژ اضافه نیاز دارد، باید از فروشنده کمک بگیرید.

 

منبع: www.chidaneh.com

نوشته های اخیر